0 prona te gjetura

Shesim Apartament 2+1 ne Rr. Ndre Mjeda, tek Kompleksi Homeplan

ID : 2568073097

Tirane, Shesim Apartament 2+1 ne Rr. Ndre Mjeda, tek Kompleksi Homeplan. Apartament i organizuar ne 2 dhoma gjumi, 1 dhome ndenje dhe gatimi , 2 ballkone dhe 2 tualete. Apartamenti eshte totalisht i mobiluar, sistem qendror ngrohje ftohje. Orientimin e ka nga Lindja. Pallati është I ri,me punime tepër cilësore.
Cmimi 150000 Euro, I diskutueshem.

Adresa :

Rruga Ndre Mjeda
Tirane

Qyteti : Tirane

Zona : 7/3

Specifikime te tjera :

  • Ashensor
  • I mobiluar
  • Kondicioner

Info Financiare :

Cmimi 150 000 €

Detajet :

Gjendja e prones Ndertim i Ri
Siperfaqe 97 m²
Dhoma 2
Banjo 2
Kati 5
Orientimi Lindje Perendim
Hipoteke Jo

Vendndodhja ne harte :

Na shkruani:

FaLang translation system by Faboba

 +355 4 4809606 +355 672053361

Rruga Sami Frasheri, Prane selise se LSI, zona Bllok, Tirane.

Email: tiranarealestate@gmail.com; Skype: tirana.real.estate