0 prona te gjetura

SHITJE / Apartament 2+1 ne Rr. Tish Dahia, prane Kristal Center

ID : A226053110

Tirane, Shesim Apartament 2+1 ne Rr. Tish Dahia, prane Kristal Center. Apartament 2+1+1WC+1Blk, me siperfaqe 110 m2, eshte i shtruar ne pllake dhe parket, ndodhet ne katin e 6-te te nje pallati te ri. Apartamenti eshte  i mobiluar, me dokumenta te rregullta pronesie. 
Cmimi 110000 Euro.

Adresa :

Rruga Tish Dahia
Tirane

Qyteti : Tirane

Zona : 5/3

Specifikime te tjera :

  • Ashensor
  • I mobiluar
  • Hipoteke

Info Financiare :

Cmimi 110 000 €

Detajet :

Siperfaqe 110 m²
Dhoma 2
Banjo 1
Kati 6
Hipoteke Po

Vendndodhja ne harte :

Na shkruani:

FaLang translation system by Faboba

 +355 4 4809606 +355 672053361

Rruga Sami Frasheri, Prane selise se LSI, zona Bllok, Tirane.

Email: tiranarealestate@gmail.com; Skype: tirana.real.estate