0 prona te gjetura

SHITJE / Vile 3 Kat ne Farke

ID : A225F980

Tirane, Shesim Vile 3 kat ne Farke. Vile 3 kat me siperfaqe 417m2 eshte e shtruar ne pllake dhe organizohet me shkalle te jashtme. Kati i 1-re ka 2 ambiente sherbimi dhe 1 WC. Kati i 2-te ka 3 dhoma gjumi, 1 dhome ndenje, 2 WC dhe 2 ballkone. Kati i 3-te ka 3 dhoma gjumi, 1 dhome ndenje, 1 WC dhe 1 Verande. Vila ka dokumenta te rregullta pronesie,3 AC.
Cmimi 320000 Euro. I negociueshem.

Adresa :

Farke
Tirane

Qyteti : Tirane

Zona : Komuna Farke

Specifikime te tjera :

  • Parkim
  • Hipoteke

Info Financiare :

Cmimi 320 000 €

Detajet :

Siperfaqe 417 m²
Dhoma 6
Banjo 4
Kati N/A
Nr i kateve 3
Hipoteke Po

Vendndodhja ne harte :

Na shkruani:

FaLang translation system by Faboba

 +355 4 4809606 +355 672053361

Rruga Sami Frasheri, Prane selise se LSI, zona Bllok, Tirane.

Email: tiranarealestate@gmail.com; Skype: tirana.real.estate