0 prona te gjetura

SHITJE / Ambient Biznesi ne Kamez

ID : AB027K2700

 

Tirane, Shesim Ambient Biznesi ne Kamez. Ambient dy katesh me siperfaqe totale 2700 m2. Ambienti eshte i shtruar ne pllake, energji elektrike, WC dhe mundesi parkimi. Ambienti eshte shume i pershtatshem per ushtrim aktiviteti, magazinim apo prodhim, ka dokumenta te rregullta pronesie.

 


Cmimi 900000 Euro.

 

Adresa :

Kamez
Tirane

Qyteti : Tirane

Zona : Kamez

Specifikime te tjera :

  • Parkim
  • Hipoteke
  • Pamje nga rruga kryesore
  • Mundesi reklamimi

Info Financiare :

Cmimi 900 000 €

Detajet :

Siperfaqe 2 700 m²
Banjo 0
Kati N/A
Nr i kateve 2
Hipoteke Po

Vendndodhja ne harte :

Na shkruani:

FaLang translation system by Faboba

 +355 4 4809606 +355 672053361

Rruga Sami Frasheri, Prane selise se LSI, zona Bllok, Tirane.

Email: tiranarealestate@gmail.com; Skype: tirana.real.estate