0 prona te gjetura

SHITJE / Ambient Biznesi ne Rr. Luigj Gurakuqi, prane Sheshit Avni Rustemi

ID : AB026022090

Tirane, Shesim Ambient Biznesi ne Rr. Luigj Gurakuqi, prane Sheshit Avni Rustemi. Ambient me siperfaqe 90 m2, i shtruar ne parket, ndodhet ne katin e 1-re te nje pallati te ri. Ambienti organizohet ne 1 hapesire dhe 1WC.  Me dokumenta te rregullta pronesie.

Cmimi 126000 Euro.

Adresa :

Rruga Luigj Gurakauqi
Tirane

Qyteti : Tirane

Zona : 2/2

Specifikime te tjera :

  • Hipoteke

Info Financiare :

Cmimi 126 000 €

Detajet :

Siperfaqe 90 m²
Dhoma 1
Banjo 1
Kati 1
Orientimi Veri
Hipoteke Po

Vendndodhja ne harte :

Na shkruani:

FaLang translation system by Faboba

 +355 4 4809606 +355 672053361

Rruga Sami Frasheri, Prane selise se LSI, zona Bllok, Tirane.

Email: tiranarealestate@gmail.com; Skype: tirana.real.estate