0 prona te gjetura

Shesim Apartament 2+1 ne Rr. e Durresit, prane Qendres

ID : 636101101

Tirane, Shesim Apartament 2+1 ne Rr. e Durresit, prane Qendres. Apartament 2+1+1WC, me siperfaqe 101m2, i shtruar ne pllake dhe parket, ndodhet ne katin e 3-te te nje pallati ekzistues, pa ashensor. Apartamenti eshte pjeserisht i mobiluar, me dokumenta te rregullta pronesie.
Cmimi 131000 Euro.

Adresa :

Rruga e Durresit
Tirane

Qyteti : Tirane

Zona : 10/1

Specifikime te tjera :

  • Hipoteke

Info Financiare :

Cmimi 131 000 €

Detajet :

Gjendja e prones Ndertim i Vjeter
Siperfaqe 101 m²
Dhoma 2
Banjo 1
Kati 3
Hipoteke Po

Vendndodhja ne harte :

Na shkruani:

FaLang translation system by Faboba

 +355 4 4809606 +355 672053361

Rruga Sami Frasheri, Prane selise se LSI, zona Bllok, Tirane.

Email: tiranarealestate@gmail.com; Skype: tirana.real.estate