0 prona te gjetura

SHITJE / Ambient Biznesi ne Rr. Tefta Tashko Koco, prane sheshit Avni Rustemi

ID : AB025023050

Tirane, Shesim Dyqan ne Rr. Tefta Tashko Koco, prane sheshit Avni Rustemi. Ambient me siperfaqe 50m2, i shtruar ne pllake dhe parket, ndodhet ne katin perdhe te nje pallati ekzistues. Ambienti organizohet ne 2 hapesira dhe 1WC, ndodhet buze rruges kryesore, me mundesi reklamimi dhe dokumenta te rregullta pronesie. 

Cmimi 120000 Euro.

Adresa :

Rruga Tefta Tashko Koco
Tirane

Qyteti : Tirane

Zona : 2/3

Specifikime te tjera :

  • Hipoteke
  • Pamje nga rruga kryesore
  • Mundesi reklamimi

Info Financiare :

Cmimi 120 000 €

Detajet :

Siperfaqe 50 m²
Dhoma 2
Banjo 1
Kati 0
Orientimi Veri
Hipoteke Po

Vendndodhja ne harte :

Na shkruani:

FaLang translation system by Faboba

 +355 4 4809606 +355 672053361

Rruga Sami Frasheri, Prane selise se LSI, zona Bllok, Tirane.

Email: tiranarealestate@gmail.com; Skype: tirana.real.estate