0 prona te gjetura

Shesim Apartament 1+1 ne Rr. Selite e Vjeter, prane Xhamise. Disponojme dhe apartamente te tjere 1+1/2+1/3+1 me siperfaqe 62-135m2!!

ID : 372F062

Tirane, Shesim Apartament 1+1 ne Rr. Selite e Vjeter, prane Xhamise. Apartament 1+1+1wc+1bllk, me siperfaqe 62 m2, eshte i shtruar ne pllake, ndodhet ne katin e 2-te te nje pallati te ri. Apartamenti eshte bosh, I pabanuar me pare. Cmimi 850 Euro/m2.
Disponojme dhe apartamente te tjere 1+1/2+1/3+1 me siperfaqe 62-135m2!!

Adresa :

Rruga Selita e Vjeter
Tirane

Qyteti : Tirane

Zona : Komuna Farke

Specifikime te tjera :

  • Ashensor

Info Financiare :

Cmimi 52 500 €

Detajet :

Gjendja e prones Ndertim i Ri
Siperfaqe 62 m²
Dhoma 1
Banjo 1
Kati 2
Orientimi Jug
Hipoteke Jo

Vendndodhja ne harte :

Na shkruani:

FaLang translation system by Faboba

 +355 4 4809606 +355 672053361

Rruga Sami Frasheri, Prane selise se LSI, zona Bllok, Tirane.

Email: tiranarealestate@gmail.com; Skype: tirana.real.estate