0 prona te gjetura

Shesim Apartament 1+1 ne Rr. Pjeter Budi, tek Kompleksi Ana

ID : 371025063

Tirane, Shesim Apartament 1+1 ne Rr. Pjeter Budi, tek Kompleksi Ana. Apartament 1+1+1wc+1bllk, me siperfaqe 63 m2, eshte i shtruar ne pllake dhe parket, ndodhet ne katin e 2-te te nje pallati te ri. Apartamenti eshte pjeserisht i mobiluar.

Cmimi 54000 Euro.

Adresa :

Rruga Pjeter Budi
Tirane

Qyteti : Tirane

Zona : 2/5

Specifikime te tjera :

  • Ashensor
  • I mobiluar

Info Financiare :

Cmimi 54 000 €

Detajet :

Gjendja e prones Ndertim i Ri
Siperfaqe 63 m²
Dhoma 1
Banjo 1
Kati 2
Orientimi Perendim
Hipoteke Jo

Vendndodhja ne harte :

Na shkruani:

FaLang translation system by Faboba

 +355 4 4809606 +355 672053361

Rruga Sami Frasheri, Prane selise se LSI, zona Bllok, Tirane.

Email: tiranarealestate@gmail.com; Skype: tirana.real.estate