0 prona te gjetura

Shesim Apartament 3+1 ne Rr. Perlat Rexhepi, zona Bllok

ID : 552051141

Tirane, Shesim Apartament 3+1 ne Rr. Perlat Rexhepi, zona Bllok. Apartamenti me siperfaqe 141 m2 eshte i organizuar ne 3 dhoma gjumi, 1 dhome ndenjeje, 1 dhome gatimi, 2 banjo, 1 ballkon dhe 1 depo. Apartamenti ndodhet ne katin e 7-te te nje pallati te ri, eshte i pamobiluar, 2AC, ka orientim ne Perendim. Ambientet jane shume te bollshem dhe te mire organizuar. Ka mundesi parkimi ne shitje me siperfaqe 17,8 m2 me cmim 50000 Euro.
Cmimi 210.000 Euro.

Adresa :

Rruga Perlat Rexhepi
Tirane

Qyteti : Tirane

Zona : 5/1

Specifikime te tjera :

  • Ashensor
  • Kondicioner
  • Hipoteke

Info Financiare :

Cmimi 210 000 €

Detajet :

Gjendja e prones Ndertim i Ri
Siperfaqe 141 m²
Dhoma 3
Banjo 2
Kati N/A
Nr i kateve 7
Orientimi Perendim
Hipoteke Po

Vendndodhja ne harte :

Na shkruani:

FaLang translation system by Faboba

 +355 4 4809606 +355 672053361

Rruga Sami Frasheri, Prane selise se LSI, zona Bllok, Tirane.

Email: tiranarealestate@gmail.com; Skype: tirana.real.estate