0 prona te gjetura

SHITJE / Apartament 2+1 ne Rr. Dibres, prane Shkolles Bashkuar

ID : A218041139

Tirane, Shesim Apartament 2+1 ne Rr. e Dibres, prane Shkolles Bashkuar. Apartamenti me siperfaqe 139 m2 eshte i organizuar ne 2 dhoma gjumi, 1 dhome ndenje, 1 banjo dhe 2 ballkone. Prona eshte e shtruar ne pllake dhe parket,  teresisht e mobiluar. Apartamenti ndodhet ne katin e  1-re te nje pallati te ri, ka pamje nga te qytetit, orientimi gjeografik ne Lindje-Perendim. Ka fasade xhami e cila ndricon apartamentin me drite natyrale, 3AC.

Cmimi 122000 Euro.

Adresa :

Rruga Dibres
Tirane

Qyteti : Tirane

Zona : 4/1

Specifikime te tjera :

  • I mobiluar
  • Kondicioner
  • Hipoteke
  • Lavastovilje

Info Financiare :

Cmimi 122 000 €

Detajet :

Siperfaqe 139 m²
Dhoma 2
Banjo 1
Kati 1
Hipoteke Po

Vendndodhja ne harte :

Na shkruani:

FaLang translation system by Faboba

 +355 4 4809606 +355 672053361

Rruga Sami Frasheri, Prane selise se LSI, zona Bllok, Tirane.

Email: tiranarealestate@gmail.com; Skype: tirana.real.estate