0 prona te gjetura

Shesim Vile 3 Kat ne Rr. 3 Vllezerit Kondi, prane Vilave Amerikane

ID : 2565025550

Tirane, Shesim Vile 3 Kat ne Rr. 3 Vllezerit Kondi, prane Vilave Amerikane. Vile me siperfaqe totale ndertimi 550m2 dhe oborr me siperfaqe 730m2, eshte e shtruar ne pllake dhe parket.

Kati 1-re i viles organizohet ne garazh+dhome ndenje me oxhak funksional+kuzhine+1WC.

Kati i 2-te ka 3 dhoma gjumi, garderobe, dhome tharje, 1 ballkon dhe 2 WC.

Kati i 3-te ka 1 dhome me oxhak funksional, garderobe, 1 WC dhe verande.

Vila eshte pjeserisht e mobiluar, e organizuar me shkalle te brendshme, eshte e pajisur me sistem ngrohje – ftohje chiller, oxhak funksional dhe 7AC, ka oborr te gjelberuar, pishine, zgare per pjekje, dhome zhveshje + wc ne ambientin e pishines, mundeson parking te mbyllur dhe te hapur ne oborr.

Cmimi 800000 Euro.

Adresa :

Rruga 3 Vllezerit Kondi
Tirane

Qyteti : Tirane

Zona : 2/5

Specifikime te tjera :

  • Parkim
  • Kondicioner

Info Financiare :

Cmimi 800 000 €

Detajet :

Gjendja e prones Ndertim i Ri
Siperfaqe 550 m²
Dhoma 5
Banjo 4
Kati N/A
Nr i kateve 3

Vendndodhja ne harte :

Na shkruani:

FaLang translation system by Faboba

 +355 4 4809606 +355 672053361

Rruga Sami Frasheri, Prane selise se LSI, zona Bllok, Tirane.

Email: tiranarealestate@gmail.com; Skype: tirana.real.estate