0 prona te gjetura

Shesim Toke ne Rr. Tefta Tashko Koco, prane Birres Korca

ID : 109KO3633

Korce, Shesim Toke ne Rr. Tefta Tashko Koco, prane Birres Korca. Toke me siperfaqe 3633m2 eshte e niveluar dhe ka akses te drejteperdrejte ne rrugen kryesore, me dokumeta te rregullta pronesie.
Cmimi 75 Euro/m2.

Adresa :

Rruga Tefta Tashko Koco
Korçë

Qyteti : Korçë

Specifikime te tjera :

  • Hipoteke

Info Financiare :

Cmimi 272 000 €

Detajet :

Siperfaqe 3 633 m²
Banjo 0
Kati N/A
Hipoteke Po

Vendndodhja ne harte :

Na shkruani:

FaLang translation system by Faboba

 +355 4 4809606 +355 672053361

Rruga Sami Frasheri, Prane selise se LSI, zona Bllok, Tirane.

Email: tiranarealestate@gmail.com; Skype: tirana.real.estate