0 prona te gjetura

Shesim Toke ne Rr. Nacionale Korce – Pogradec, Km/10

ID : 108KO11043

Korce, Shesim Toke ne Rr. Nacionale Korce – Pogradec, Km/10. Toke me siperfaqe 11043m2 eshte e niveluar dhe ka akses te drejteperdrejte ne rrugen kryesore, me dokumeta te rregullta pronesie.
Cmimi 14 Euro/m2. 

Adresa :

Rruga Nacionale Korce - Pogradec
Korçë

Qyteti : Korçë

Specifikime te tjera :

  • Hipoteke

Info Financiare :

Cmimi 155 000 €

Detajet :

Siperfaqe 11 043 m²
Banjo 0
Kati N/A
Hipoteke Po

Vendndodhja ne harte :

Na shkruani:

FaLang translation system by Faboba

 +355 4 4809606 +355 672053361

Rruga Sami Frasheri, Prane selise se LSI, zona Bllok, Tirane.

Email: tiranarealestate@gmail.com; Skype: tirana.real.estate