0 prona te gjetura

Shesim Toke ne Kashar, Mezez

ID : 107K500

Tirane, Shesim Toke ne Kashar, Mezez. Toke me siperfaqe 500m2 eshte e niveluar dhe ka akses te drejteperdrejte ne rrugen kryesore, me dokumeta te rregullta pronesie.
Cmimi 180 Euro/m2. 

Adresa :

Autostrada Tirane-Durres, Mezez
Tirane

Qyteti : Tirane

Zona : Komuna Kashar

Specifikime te tjera :

  • Hipoteke

Info Financiare :

Cmimi 90 000 €

Detajet :

Siperfaqe 500 m²
Banjo 0
Kati N/A
Hipoteke Po

Vendndodhja ne harte :

Na shkruani:

FaLang translation system by Faboba

 +355 4 4809606 +355 672053361

Rruga Sami Frasheri, Prane selise se LSI, zona Bllok, Tirane.

Email: tiranarealestate@gmail.com; Skype: tirana.real.estate