0 prona te gjetura

Shesim Ambient Biznesi ne Rr. Sami Frasheri, prane Sheshit Wilson

ID : SF002

Tirane, Shesim Ambient Biznesi ne Rr. Sami Frasheri, prane Sheshit Wilson. Ambient me siperfaqe 35m2, I shtruar ne pllake, ndodhet ne katin -1 te nje pallati ekzistues, pa ashensor. Ambienti organizohet ne 1 hapesire dhe 1WC, ndodhet prane rruges kryesore, i pershtatshem per zyre, me dokumenta te rregullta pronesie. 
Cmimi 30000 Euro ( I diskutueshem).

Adresa :

Rruga Sami Frasheri
Tirane

Qyteti : Tirane

Zona : 5/1

Specifikime te tjera :

  • Hipoteke

Info Financiare :

Cmimi 30 000 €

Detajet :

Gjendja e prones Ndertim i Vjeter
Siperfaqe 35 m²
Zyra 1
Banjo 1
Kati -1
Orientimi Jug
Hipoteke Po

Vendndodhja ne harte :

Na shkruani:

FaLang translation system by Faboba

 +355 4 4809606 +355 672053361

Rruga Sami Frasheri, Prane selise se LSI, zona Bllok, Tirane.

Email: tiranarealestate@gmail.com; Skype: tirana.real.estate