0 prona te gjetura

Shesim Vile 3 Kat ne Rr. Lord Bajroni, Laprake

ID : 087112450

Tirane, Shesim Vile 3 Kat ne Rr. Lord Bajroni, Laprake. Vile me siperfaqe totale ndertimi 450m2 dhe oborr me siperfaqe 336m2, eshte e shtruar ne pllake dhe parket.

Kati 1-re i viles organizohet ne open space+kantine+1WC.

Kati i 2-te ka 1 soxhorno me oxhak funksional dhe ambient gatimi, 3 dhoma gjumi , 2 ballkone dhe 2 WC.

Kati i 3-te ka 1 soxhorno me oxhak funksional dhe ambient gatimi, 3 dhoma gjumi , 2 ballkone dhe 2 WC.

Vila eshte totalisht e mobiluar, e organizuar me shkalle te brendshme, eshte e pajisur me sistem kaldaje(me gaz), oxhak funksional dhe 5AC, ka oborr te gjelberuar, mundeson parking ne oborr.

Cmimi 500000 Euro.

Adresa :

Rruga Lord Bajroni
Tirane

Qyteti : Tirane

Zona : 11/2

Specifikime te tjera :

  • I mobiluar
  • Parkim
  • Kondicioner

Info Financiare :

Cmimi 500 000 €

Detajet :

Gjendja e prones Ndertim i Ri
Siperfaqe 450 m²
Dhoma 10
Banjo 2
Kati N/A
Nr i kateve 3
Orientimi Veri Jug
Hipoteke Jo

Vendndodhja ne harte :

Na shkruani:

FaLang translation system by Faboba

 +355 4 4809606 +355 672053361

Rruga Sami Frasheri, Prane selise se LSI, zona Bllok, Tirane.

Email: tiranarealestate@gmail.com; Skype: tirana.real.estate