0 prona te gjetura

Shesim Apartament 1+1 ne Rr. Haxhi Hysen Dalliu, prane Prokurorise se Tiranes.

ID : 368092078

Tirane, Shesim Apartament 1+1 ne Rr. Haxhi Hysen Dalliu, prane Prokurorise se Tiranes. Apartament 1+1+1WC+1Blk, me siperfaqe 78 m2, i shtruar ne pllake dhe parket, ndodhet ne katin e 4-rt te nje pallati te ri. Apartamenti eshte totalisht i mobiluar, me punimet me cilesore ne treg.
Cmimi 85000 Euro.

Adresa :

Rruga Haxhi Hysen Dalliu
Tirane

Qyteti : Tirane

Zona : 9/2

Specifikime te tjera :

  • Ashensor
  • I mobiluar
  • Kondicioner

Info Financiare :

Cmimi 85 000 €

Detajet :

Gjendja e prones Ndertim i Ri
Siperfaqe 78 m²
Dhoma 1
Banjo 1
Kati 4
Orientimi Lindje
Hipoteke Jo

Vendndodhja ne harte :

Na shkruani:

FaLang translation system by Faboba

 +355 4 4809606 +355 672053361

Rruga Sami Frasheri, Prane selise se LSI, zona Bllok, Tirane.

Email: tiranarealestate@gmail.com; Skype: tirana.real.estate