0 prona te gjetura

Shesim 2 Garazhe ne Rr. Ibrahim Rugova, Zona Bllok

ID : 101051041

Tirane, Shesim Garazh ne Rr. Ibrahim Rugova, Zona Bllok. Garazhdi eshte 41m2, i pershtatshem per 2 makina, i mbyllur me qepen dhe i shtruar ne beton, me dokumenta te rregullta pronesie. 
Cmimi 40000 Euro.(i diskutueshem) 

Adresa :

Rruga Ibrahim Rugova
Tirane

Qyteti : Tirane

Zona : 5/1

Specifikime te tjera :

  • Ashensor
  • Hipoteke

Info Financiare :

Cmimi 40 000 €

Detajet :

Gjendja e prones Ndertim i Ri
Siperfaqe 41 m²
Banjo 0
Kati -3
Hipoteke Po

Vendndodhja ne harte :

Na shkruani:

FaLang translation system by Faboba

 +355 4 4809606 +355 672053361

Rruga Sami Frasheri, Prane selise se LSI, zona Bllok, Tirane.

Email: tiranarealestate@gmail.com; Skype: tirana.real.estate