0 prona te gjetura

SHITJE / Apartament 2+1 ne Rr. Elbasanit, prane Drejtorise Higjenes

ID : A211023080

Tirane, Shesim Apartament 2+1 ne Rr. Elbasanit, prane Drejtorise Higjenes. Apartament 2+1+1WC+1bllk, me siperfaqe 80 m2, i shtruar ne parket dhe pllake, ndodhet ne katin e 5-te te nje pallati ekzistues. Apartamenti eshte bosh,me dokumenta te rregullta pronesie.


Cmimi 72000 Euro.

Adresa :

Rruga Elbasanit
Tirane

Qyteti : Tirane

Zona : 2/3

Specifikime te tjera :

  • Hipoteke

Info Financiare :

Cmimi 72 000 €

Detajet :

Siperfaqe 80 m²
Dhoma 2
Banjo 1
Kati N/A

Vendndodhja ne harte :

Na shkruani:

FaLang translation system by Faboba

 +355 4 4809606 +355 672053361

Rruga Sami Frasheri, Prane selise se LSI, zona Bllok, Tirane.

Email: tiranarealestate@gmail.com; Skype: tirana.real.estate