0 prona te gjetura

SHITJE / Magazine ne Rr. Siri Kodra, prane ish Frigoriferit

ID : AB021093442

Tirane, Shesim Magazine ne Rr. Siri Kodra. Magazine dy kateshe me siperfaqe totale 442 m2. Ambienti eshte i shtruar ne pllake dhe parket, energji elektrike, WC dhe mundesi parkimi. Ambienti eshte shume i pershtatshem per ushtrim aktiviteti, magazinim apo prodhim, ka dokumenta te rregullta pronesie.


Cmimi 135000 Euro.

Adresa :

Rruga Siri Kodra
Tirane

Qyteti : Tirane

Zona : 9/3

Specifikime te tjera :

  • Parkim
  • Hipoteke
  • Pamje nga rruga kryesore

Info Financiare :

Cmimi 135 000 €

Detajet :

Siperfaqe 442 m²
Banjo 2
Kati N/A
Hipoteke Po

Vendndodhja ne harte :

Na shkruani:

FaLang translation system by Faboba

 +355 4 4809606 +355 672053361

Rruga Sami Frasheri, Prane selise se LSI, zona Bllok, Tirane.

Email: tiranarealestate@gmail.com; Skype: tirana.real.estate