0 prona te gjetura

SHITJE / Ambient Biznesi ne Rr. Teodor Keko, prane karburant Kastrati

ID : AB020074050

Tirane, Shesim Dyqan ne Rr. Teodor Keko, prane karburant Keko. Ambient me siperfaqe 50m2, i shtruar ne pllake, ndodhet ne katin perdhe te nje pallati te ri. Ambienti organizohet ne 1 hapesire dhe 1WC, me dokumenta te rregullta pronesie.


Cmimi 1000 Euro/m2.

Adresa :

Rruga Teodor Keko
Tirane

Qyteti : Tirane

Zona : 7/4

Specifikime te tjera :

  • Hipoteke

Info Financiare :

Cmimi 50 000 €

Detajet :

Siperfaqe 50 m²
Banjo 1
Kati N/A
Hipoteke Po

Vendndodhja ne harte :

Na shkruani:

FaLang translation system by Faboba

 +355 4 4809606 +355 672053361

Rruga Sami Frasheri, Prane selise se LSI, zona Bllok, Tirane.

Email: tiranarealestate@gmail.com; Skype: tirana.real.estate