0 prona te gjetura

SHITJE / Apartament 2 +1 ne Rr. Xhanfize Keko

ID : A203031121

Tirane, Shesim Apartament 2+1 ne Rr. Xhanfize Keko. Apartament 2+1+1WC, me siperfaqe 121m2, i shtruar ne pllake dhe parket, ndodhet ne katin e 7-te te nje pallati te ri. Apartamenti eshte bosh, me dokumenta te rregullta pronesie.Disponon nje vend parkimi.


Cmimi 110000 Euro.

Adresa :

Rruga Xhanfize Keko
Tirane

Qyteti : Tirane

Zona : 3/1

Specifikime te tjera :

  • Ashensor
  • Parkim
  • Hipoteke

Info Financiare :

Cmimi 110 000 €

Detajet :

Siperfaqe 121 m²
Dhoma 2
Banjo 1
Kati N/A
Hipoteke Po

Vendndodhja ne harte :

Na shkruani:

FaLang translation system by Faboba

 +355 4 4809606 +355 672053361

Rruga Sami Frasheri, Prane selise se LSI, zona Bllok, Tirane.

Email: tiranarealestate@gmail.com; Skype: tirana.real.estate