0 prona te gjetura

SHITJE / Apartament 2+1 ne Rr. e Kavajes, prane Qendres Globe.

ID : A202073114

Tirane, Shesim Apartament 2+1 ne Rr. e Kavajes, prane Qendres Globe. Apartament me siperfaqe 114m2, i organizuar ne 2 dhoma gjumi, 1 dhome ndenje, 1 kuzhine, 2 wc dhe 1 ballkon. Apartamenti ndodhet ne katin e 5-te te nje pallati te ri, i shtruar ne pllake, teresisht i mobiluar, me dokumenta te rregullta pronesie, 1AC.

 

Cmimi 160.000 Euro. (I diskutueshem)

Adresa :

Rruga e Kavajes
Tirane

Qyteti : Tirane

Zona : 7/3

Specifikime te tjera :

  • Ashensor
  • I mobiluar
  • Kondicioner
  • Hipoteke

Info Financiare :

Cmimi 160 000 €

Detajet :

Siperfaqe 114 m²
Dhoma 2
Banjo 2
Kati N/A
Hipoteke Po

Vendndodhja ne harte :

Na shkruani:

FaLang translation system by Faboba

 +355 4 4809606 +355 672053361

Rruga Sami Frasheri, Prane selise se LSI, zona Bllok, Tirane.

Email: tiranarealestate@gmail.com; Skype: tirana.real.estate