0 prona te gjetura

SHITJE / Apartament 2+1 ne Blv Bajram Curri, prane ish Ekspozites

ID : A201101105

Tirane, Shesim Apartament 2+1 ne Blv Bajram Curri, prane ish Ekspozites. Apartamenti  me siperfaqe 105 m2, organizohet ne 2 dhoma gjumi, 1 dhome ndenje, 2 banjo dhe 1 ballkon. Eshte i shtruar ne parket, ndodhet ne katin e 11-te te nje pallati te ri. Apartamenti eshte pjeserisht i mobiluar, me dokumenta te rregullta pronesie.

 

Cmimi 128000 Euro.

Adresa :

Bulevardi Bajram Curri
Tirane

Qyteti : Tirane

Zona : 7/1

Specifikime te tjera :

  • Ashensor
  • I mobiluar
  • Kondicioner
  • Hipoteke

Info Financiare :

Cmimi 128 000 €

Detajet :

Siperfaqe 105 m²
Dhoma 2
Banjo 2
Kati N/A
Hipoteke Po

Vendndodhja ne harte :

Na shkruani:

FaLang translation system by Faboba

 +355 4 4809606 +355 672053361

Rruga Sami Frasheri, Prane selise se LSI, zona Bllok, Tirane.

Email: tiranarealestate@gmail.com; Skype: tirana.real.estate