0 prona te gjetura

SHITJE / Apartament 2+1 ne Rr. Kavajes, prane poliklinikes Zoja e Keshillit te Mire

ID : A196072080

Tirane, Shesim Apartament 2+1 ne Rr. Kavajes, prane poliklinikes Zoja e Keshillit te mire. Apartament me siperfaqe 90m2, i organizuar ne 2 dhoma gjumi, 1 dhome ndenje, 1 dhome gatimi, 1 wc dhe 2 ballkone. Apartamenti ndodhet ne katin e 5-te te nje pallati ekzistues, i shtruar ne pllake, i mobiluar, 1 AC.

Cmimi 800 Euro/m2. (i diskutueshem)

Adresa :

Rruga e Kavajes
Tirane

Qyteti : Tirane

Zona : 7/2

Specifikime te tjera :

  • I mobiluar
  • Kondicioner
  • Hipoteke

Info Financiare :

Cmimi 72 000 €

Detajet :

Siperfaqe 90 m²
Dhoma 2
Banjo 2
Kati N/A
Hipoteke Po

Vendndodhja ne harte :

Na shkruani:

FaLang translation system by Faboba

 +355 4 4809606 +355 672053361

Rruga Sami Frasheri, Prane selise se LSI, zona Bllok, Tirane.

Email: tiranarealestate@gmail.com; Skype: tirana.real.estate