0 prona te gjetura

Shesim Ambient Biznesi ne Rr. Bilal Golemi

ID : 247053067

Tirane, Shesim Ambient Biznesi ne Rr. Bilal Golemi. Ambient me siperfaqe 67m2, I shtruar ne pllake, ndodhet ne katin perdhe te nje pallati. Ambienti organizohet ne 1 hapesire dhe 1WC, ndodhet buze rruges kryesore, me mundesi reklamimi, me dokumenta te rregullta pronesie.
Cmimi 210000 Euro.

Adresa :

Rruga Bilal Golemi
Tirane

Qyteti : Tirane

Zona : 5/3

Specifikime te tjera :

  • Hipoteke
  • Pamje nga rruga kryesore
  • Mundesi reklamimi

Info Financiare :

Cmimi 210 000 €

Detajet :

Siperfaqe 67 m²
Zyra 1
Banjo 1
Kati 0
Hipoteke Po

Vendndodhja ne harte :

Na shkruani:

FaLang translation system by Faboba

 +355 4 4809606 +355 672053361

Rruga Sami Frasheri, Prane selise se LSI, zona Bllok, Tirane.

Email: tiranarealestate@gmail.com; Skype: tirana.real.estate