0 prona te gjetura

Tirane, Shesim Objet 5 katesh ne Rr. Pjeter Budi.

ID : 0850242265

Tirane, Shesim Objet 5 katesh ne Rr. Pjeter Budi. Objet 5 katesh me 1 kat parkim nentoke. Siperfaqe totale ndertimi 2265m2 dhe siperfaqe trualli 345.5m2. Objekti eshte I ndare ne kat bodrum per parkim, kati perdhe siperfaqe biznesi, dhe katet siper banim. Objekti ka 26 garsonere dhe 4 apartamente 1+1 te cilat jene te mobiluara, me ambient dite-nate dhe gatim-ngrenje. Cdo apartament ka secila 1 banjo me dritare ajrimi. Apartamentet jane te shtruara ne pllake, siperfaqet e perbashketa jane me dritare qe I japin nderteses ndricim dhe ajrim. Objekti ka dokumenta te rregullta pronesie ndertimi dhe trualli, ka nje perfitim vjetor vetem nga apartamentet nga qiraja ne vleren 6.8 miljon leke. 

Adresa :

Rruga Pjeter Budi
Tirane

Qyteti : Tirane

Zona : 2/4

Specifikime te tjera :

  • I mobiluar
  • Parkim
  • Hipoteke
  • Pamje nga rruga kryesore

Info Financiare :

Cmimi Na kontaktoni

Detajet :

Gjendja e prones Ndertim i Ri
Siperfaqe 2 265 m²
Dhoma 30
Banjo 30
Kati 5
Nr i kateve 5
Hipoteke Po

Vendndodhja ne harte :

Na shkruani:

FaLang translation system by Faboba

 +355 4 4809606 +355 672053361

Rruga Sami Frasheri, Prane selise se LSI, zona Bllok, Tirane.

Email: tiranarealestate@gmail.com; Skype: tirana.real.estate