0 prona te gjetura

Shitet Vile 3 Kat ne Rr. E Kavajes, prane Globe

ID : 083074504

Tirane, Shitet Vile 3 Kat ne Rr. E Kavajes, prane Globe. Vile me siperfaqe totale ndertimi 504m2 dhe oborr me siperfaqe 630m2, eshte e shtruar ne pllake dhe parket.

Kati 1-re i viles organizohet ne 2dhoma gjumi+1dhome ndenje dhe gatimi+1WC+zyre+lavanderi.

Kati i 2-te ka 2 open space +1 WC + verande.

Kati i 3-te ka 3 dhoma gjumi+ 3 ballkone +1 WC.

Vila eshte totalisht e mobiluar, e organizuar me shkalle te brendshme, eshte e pajisur me sistem kaldaje dhe oxhak funksional, ka oborr te gjelberuar, mundeson parking te mbyllur dhe te hapur ne oborr, me dokumenta te rregullta pronesie.

Cmimi 700000 Euro.

 

Adresa :

Rruga e Kavajes
Tirane

Qyteti : Tirane

Zona : 7/4

Specifikime te tjera :

  • I mobiluar
  • Parkim
  • Hipoteke

Info Financiare :

Cmimi 700 000 €

Detajet :

Gjendja e prones Ndertim i Ri
Siperfaqe 504 m²
Dhoma 8
Banjo 3
Kati N/A
Nr i kateve 3
Hipoteke Po

Vendndodhja ne harte :

Na shkruani:

FaLang translation system by Faboba

 +355 4 4809606 +355 672053361

Rruga Sami Frasheri, Prane selise se LSI, zona Bllok, Tirane.

Email: tiranarealestate@gmail.com; Skype: tirana.real.estate