0 prona te gjetura

Shesim Apartament 3+1 ne Rr. Liqeni i Thate, prane Liqenit Artificial

ID : 089F150

Tirane, Shesim Apartament 3+1 ne Rr. Liqeni i Thate, prane Liqenit Artificial. Apartament 2+1+dhome gatimi+2WC+2blk, me siperfaqe 150m2, i shtruar ne pllake dhe parket , ndodhet ne katin e 5-te te nje pallati te ri. Apartamenti eshte i mobiluar, me dokumenta te rregullta pronesie.
Cmimi 129000 Euro.

Adresa :

Rruga Liqeni i Thate
Tirane

Qyteti : Tirane

Zona : Komuna Farke

Specifikime te tjera :

  • Ashensor
  • I mobiluar
  • Hipoteke

Info Financiare :

Cmimi 129 000 €

Detajet :

Gjendja e prones Ndertim i Ri
Siperfaqe 150 m²
Dhoma 3
Banjo 2
Kati 5
Orientimi Lindje
Hipoteke Po

Vendndodhja ne harte :

Na shkruani:

FaLang translation system by Faboba

 +355 4 4809606 +355 672053361

Rruga Sami Frasheri, Prane selise se LSI, zona Bllok, Tirane.

Email: tiranarealestate@gmail.com; Skype: tirana.real.estate