0 prona te gjetura

Shesim Apartament 2+1 ne Rr. Skele.

ID : 096VL136

Vlore, Shesim Apartament 2+1 ne Rr. Skele. Apartamenti me siperfaqe 136 m2 eshte i organizuar ne 2 dhoma gjumi, 1 dhome dite, 2 banjo dhe 1 ballkon. Prona ndodhet ne katin e 6-te te nje pallati te ri, eshte i shtruar ne pllake, ka orientim ne Jug-Perendim. Apartamenti shitet bosh, ka dokumenta te rregullta pronesie.

Cmimi 102 000 Euro.

 

Adresa :

Rruga Skele
Vlore

Qyteti : Vlore

Specifikime te tjera :

  • Ashensor
  • Hipoteke

Info Financiare :

Cmimi 102 000 €

Detajet :

Gjendja e prones Ndertim i Ri
Siperfaqe 136 m²
Dhoma 2
Banjo 2
Kati 6
Orientimi Jugperendim
Hipoteke Po

Vendndodhja ne harte :

Na shkruani:

FaLang translation system by Faboba

 +355 4 4809606 +355 672053361

Rruga Sami Frasheri, Prane selise se LSI, zona Bllok, Tirane.

Email: tiranarealestate@gmail.com; Skype: tirana.real.estate