0 prona te gjetura

Shesim Vile 3 Kat ne Priske e Madhe, Dajt

ID : 081D661

Tirane, Shesim Vile 3 Kat ne Priske e Madhe, Dajt. Vile me siperfaqe totale ndertimi 661m2 dhe oborr me siperfaqe 1500m2, eshte e shtruar ne pllake.

Kati 1-re i viles organizohet ne parkim(4poste)+open space.

Kati i 2-te ka 1 soxhorno, 1 ambient gatimi, 2 dhoma gjumi, verande dhe 3 WC.

Kati i 3-te ka 2 dhoma gjumi, 3 WC, 1 soxhorno, 1 ambient gatimi, dhe verande.

Vila eshte bosh, e organizuar me shkalle te brendshme, ka oborr te gjelberuar, mundeson parking, me dokumenta te rregullta pronesie.

Cmimi 350000 Euro.

Adresa :

Priske e Madhe
Tirane

Qyteti : Tirane

Zona : Komuna Dajt

Specifikime te tjera :

  • Parkim
  • Hipoteke

Info Financiare :

Cmimi 350 000 €

Detajet :

Gjendja e prones Ndertim i Ri
Siperfaqe 661 m²
Dhoma 8
Banjo 6
Kati N/A
Nr i kateve 3
Hipoteke Po

Vendndodhja ne harte :

Na shkruani:

FaLang translation system by Faboba

 +355 4 4809606 +355 672053361

Rruga Sami Frasheri, Prane selise se LSI, zona Bllok, Tirane.

Email: tiranarealestate@gmail.com; Skype: tirana.real.estate