0 prona te gjetura

Shesim Apartament Dublex 2+1 ne Rr. Sami Frasheri, zona Bllok

ID : 616051135

Tirane, Shesim Apartament Dublex 2+1 ne Rr. Sami Frasheri, zona Bllok. Apartament 2+1+2WC+1blk, me siperfaqe 135m2, i shtruar ne pllake, ndodhet ne katin e 5-te dhe te 6-te te nje pallati ekzistues. Apartamenti eshte bosh, i pabanuar me pare, me dokumenta te rregullta pronesie.
Cmimi 150000 Euro.

Adresa :

Rruga Sami Frasheri
Tirane

Qyteti : Tirane

Zona : 5/1

Specifikime te tjera :

  • Hipoteke

Info Financiare :

Cmimi 150 000 €

Detajet :

Gjendja e prones Ndertim i Vjeter
Siperfaqe 135 m²
Dhoma 2
Banjo 2
Kati 5 dhe 6
Hipoteke Po

Vendndodhja ne harte :

Na shkruani:

FaLang translation system by Faboba

 +355 4 4809606 +355 672053361

Rruga Sami Frasheri, Prane selise se LSI, zona Bllok, Tirane.

Email: tiranarealestate@gmail.com; Skype: tirana.real.estate