0 prona te gjetura

Shesim Toke ne Bisht Kamez.

ID : 104DR10000

Durres, Shesim Toke ne Bisht Kamez. Toke are me siperfaqe 10 000 m2 ka dokumenta te rregullta pronesie. Toka ndodhet ne nje zone ne zhvillim, e studuar per zone industriale shume prane portit te Durret. Mbi truall ndodhet nje vile 1 kat dhe nje magazine me siperfaqe 200m2. Toka eshte e mbjelle me pemtori dhe ndodhet prane rruges automobilistike.
Cmimi 28 Euro/m2.

 

Adresa :

Durres
Durres

Qyteti : Durres

Specifikime te tjera :

  • Hipoteke

Info Financiare :

Cmimi 280 000 €

Detajet :

Siperfaqe 10 000 m²
Banjo 0
Kati N/A

Vendndodhja ne harte :

Na shkruani:

FaLang translation system by Faboba

 +355 4 4809606 +355 672053361

Rruga Sami Frasheri, Prane selise se LSI, zona Bllok, Tirane.

Email: tiranarealestate@gmail.com; Skype: tirana.real.estate