0 prona te gjetura

Shesim Vile 3 kate ne Rr. Kokonozeve, prane ish-Porcelanit

ID : 082032360

Tirane, Shesim Vile 3 kate ne Rr. Kokonozeve, prane ish-Porcelanit. Vile me siperfaqe 360m2 dhe oborr me siperfaqe 300 m2, eshte e shtruar ne pllake dhe parket, e mobiluar. Vila organizohet ne 4 dhoma gjumi, 3 dhoma ndenje, 3 WC dhe 3 veranda, mundesi parkimi, me dokumenta te rregullta pronesie. 
Cmimi 280000 Euro.

Adresa :

Rruga e Kokonozeve
Tirane

Qyteti : Tirane

Zona : 3/2

Specifikime te tjera :

  • I mobiluar
  • Parkim
  • Kondicioner
  • Hipoteke

Info Financiare :

Cmimi 280 000 €

Detajet :

Gjendja e prones Ndertim i Ri
Siperfaqe 360 m²
Dhoma 6
Banjo 3
Kati 3
Nr i kateve 3

Vendndodhja ne harte :

Na shkruani:

FaLang translation system by Faboba

 +355 4 4809606 +355 672053361

Rruga Sami Frasheri, Prane selise se LSI, zona Bllok, Tirane.

Email: tiranarealestate@gmail.com; Skype: tirana.real.estate