0 prona te gjetura

Shesim Apartament 1+1 ne Rr. e Kavajes, prane Globe.

ID : 363073061

Tirane, Shesim Apartament 1+1 ne Rr. e Kavajes, prane Globe. Apartamenti me siperfaqe 61 m2 eshte i organizuar ne 1 dhome gjumi, 1 dhome dite, 1 banjo dhe 1 ballkon. Prona ndodhet ne katin e 5-te te nje pallati te ti, bosh, i shtruar ne pllake, ka dokumenta te rregullta pronesie.

Cmimi 65 000 Euro.

 

Adresa :

Rruga Kavajes
Tirane

Qyteti : Tirane

Zona : 7/3

Specifikime te tjera :

  • Ashensor
  • Hipoteke

Info Financiare :

Cmimi 65 000 €

Detajet :

Gjendja e prones Ndertim i Ri
Siperfaqe 61 m²
Dhoma 1
Banjo 1
Kati 5
Hipoteke Po

Vendndodhja ne harte :

Na shkruani:

FaLang translation system by Faboba

 +355 4 4809606 +355 672053361

Rruga Sami Frasheri, Prane selise se LSI, zona Bllok, Tirane.

Email: tiranarealestate@gmail.com; Skype: tirana.real.estate