0 prona te gjetura

Shesim Apartament ne Rr. Ramazan Demneri, prane Kesh.

ID : 617053110

Tirane, Shesim Apartament ne Rr. Ramazan Demneri, prane Kesh. Apartamenti me siperfaqe 110 m2 eshte i organizuar ne 2 dhoma gjumi, 1 dhome dite, 2 banjo dhe 3 ballkone. Prona ndodhet ne katin e 2-te te nje pallati ekzistues, eshte shtruar ne pllake dhe parket, eshte e mobiluar, 1 AC. Apartamenti ka orientim ne Lindje-Perendim, ka dokumenta te rregullta pronesie dhe nje post parkimi te perfshire ne cmim.

Cmimi 120 000 Euro.

 

Adresa :

Rruga Ramazan Demneri
Tirane

Qyteti : Tirane

Zona : 5/3

Specifikime te tjera :

  • I mobiluar
  • Parkim
  • Kondicioner
  • Hipoteke
  • Lavastovilje

Info Financiare :

Cmimi 120 000 €

Detajet :

Gjendja e prones Ndertim i Vjeter
Siperfaqe 110 m²
Dhoma 2
Banjo 2
Kati 2
Orientimi Lindje Perendim
Hipoteke Po

Vendndodhja ne harte :

Na shkruani:

FaLang translation system by Faboba

 +355 4 4809606 +355 672053361

Rruga Sami Frasheri, Prane selise se LSI, zona Bllok, Tirane.

Email: tiranarealestate@gmail.com; Skype: tirana.real.estate