0 prona te gjetura

Shesim Ambient Biznesi ne Rr. Perlat Rexhepi, prane Juridikut.

ID : 245051155

Tirane, Shesim Ambient Biznesi ne Rr. Perlat Rexhepi, prane Juridikut. Ambienti me siperfaqe 155 m2 eshte e ndare ne 3 hapesire dhe 2 banjo. Prona ndodhet ne katin perdhe te nje pallati ekzistues, eshte e shtruar ne pllake, ka dokumenta te rregullta pronesie, e pershtatshme per cdo lloj biznesi pasi ka pamje nga rruga.

Cmimi 315 000 Euro

 

Adresa :

Rruga Perlat Rexhepi
Tirane

Qyteti : Tirane

Zona : 5/1

Specifikime te tjera :

  • Hipoteke
  • Mundesi reklamimi

Info Financiare :

Cmimi 315 000 €

Detajet :

Gjendja e prones Ndertim i Vjeter
Siperfaqe 155 m²
Zyra 3
Banjo 2
Kati 0
Hipoteke Po

Vendndodhja ne harte :

Na shkruani:

FaLang translation system by Faboba

 +355 4 4809606 +355 672053361

Rruga Sami Frasheri, Prane selise se LSI, zona Bllok, Tirane.

Email: tiranarealestate@gmail.com; Skype: tirana.real.estate