0 prona te gjetura

Shesim Apartament 2+1 ne Rr. e Kavajes, prane Kishes Katolike.

ID : 612102117

Tirane, Shesim Apartament 2+1 ne Rr. e Kavajes, prane Kishes Katolike. Apartamenti me siperfaqe 117 m2 eshte i organizuar ne 2 dhoma gjumi, kuzhine, 1 dhome dite, 2 banjo dhe 1 ballkon. Prona ndodhet ne katin e 9-te te nje pallati te ri, shitet bosh, ka orietim ne Lindje-Perendim. Apartamenti ka dokumenta te rregullta pronesie.

Cmimi 139900 Euro.

 

Adresa :

Rruga e Kavajes
Tirane

Qyteti : Tirane

Zona : 10/2

Specifikime te tjera :

  • Hipoteke

Info Financiare :

Cmimi 139 900 €

Detajet :

Gjendja e prones Ndertim i Ri
Siperfaqe 117 m²
Dhoma 3
Banjo 2
Kati 9
Orientimi Lindje Perendim
Hipoteke Po

Vendndodhja ne harte :

Na shkruani:

FaLang translation system by Faboba

 +355 4 4809606 +355 672053361

Rruga Sami Frasheri, Prane selise se LSI, zona Bllok, Tirane.

Email: tiranarealestate@gmail.com; Skype: tirana.real.estate