0 prona te gjetura

Shesim Apartament 3+1 ne Bulevardin Gjergj Fishta, prane Ish- Eskpozites.

ID : 630071246

Tirane, Shesim Apartament 3+1 ne Bulevardin Gjergj Fishta, prane Ish- Eskpozites. Apartmenti me siperfaqe 246 m2 eshte i organizuar ne 3 dhoma gjumi, 1 dhome dite, 2 banjo dhe 1 verande. Prona ndodhet ne katin e 1-re te nje pallati te ri, eshte e mobiluar, e shtruar ne pllake, CHILLER, ka orientim ne Lindje. Apartamenti ka dokumenta te rregullta pronesie.

Cmimi 250 000 Euro.

 

Adresa :

Bulevardi Gjergj Fishta
Tirane

Qyteti : Tirane

Zona : 7/1

Specifikime te tjera :

  • Ashensor
  • I mobiluar
  • Hipoteke

Info Financiare :

Cmimi 250 000 €

Detajet :

Gjendja e prones Ndertim i Ri
Siperfaqe 246 m²
Dhoma 3
Banjo 2
Kati 1
Orientimi Lindje
Hipoteke Po

Vendndodhja ne harte :

Na shkruani:

FaLang translation system by Faboba

 +355 4 4809606 +355 672053361

Rruga Sami Frasheri, Prane selise se LSI, zona Bllok, Tirane.

Email: tiranarealestate@gmail.com; Skype: tirana.real.estate