0 prona te gjetura

Shesim Vile ne Orikum.

ID : 092VL092

Vlore, Shesim objekt 1 katesh ne Orikum. Objekt 1 katesh, karabina me siperfaqe 92 m2 dhe truall me siperfaqe 250 m2. Objekti ndohet ne koder dhe ka pamje nga deti.
Cmimi 40 000 Euro.

 

Adresa :

Vlore Orikum
Vlore

Qyteti : Vlore

Info Financiare :

Cmimi 40 €

Detajet :

Gjendja e prones Ndertim i Ri
Siperfaqe 92 m²
Banjo 0
Kati N/A

Vendndodhja ne harte :

Na shkruani:

FaLang translation system by Faboba

 +355 4 4809606 +355 672053361

Rruga Sami Frasheri, Prane selise se LSI, zona Bllok, Tirane.

Email: tiranarealestate@gmail.com; Skype: tirana.real.estate