0 prona te gjetura

Shesim Apartament 2+1 ne Rr. Zihni Sako, prane Oxhakut

ID : 611041120

Tirane, Shesim Apartament 2+1 ne Rr. Zihni Sako, prane Oxhakut. Apartament 2+1+2WC+verande, me siperfaqe 120m2, i shtruar ne pllake dhe parket, ndodhet ne katin e 5-te te nje pallati te ri. Apartamenti eshte bosh, i pabanuar me pare.
Cmimi 85000 Euro.

Adresa :

Rruga Zihni Sako
Tirane

Qyteti : Tirane

Zona : 4/1

Specifikime te tjera :

  • Ashensor

Info Financiare :

Cmimi 85 000 €

Detajet :

Gjendja e prones Ndertim i Ri
Siperfaqe 120 m²
Dhoma 2
Banjo 2
Kati 5
Orientimi Verilindje
Hipoteke Jo

Vendndodhja ne harte :

Na shkruani:

FaLang translation system by Faboba

 +355 4 4809606 +355 672053361

Rruga Sami Frasheri, Prane selise se LSI, zona Bllok, Tirane.

Email: tiranarealestate@gmail.com; Skype: tirana.real.estate