0 prona te gjetura

Shesim Vile 3 Kat ne Rr. e Vilave, prane TEG

ID : 080F788

Tirane, Shesim Vile 3 Kat ne Rr. e Vilave, prane TEG. Vile me siperfaqe totale ndertimi 788m2 dhe oborr me siperfaqe 790m2, eshte e shtruar ne pllake dhe parket.

Kati Perdhe i viles organizohet ne lavanderi+kantine+open space+depo+wc+oborr i gjelberuar.

Kati 1-re i viles organizohet ne 2parkime te mbyllura +dhome ndenje me oxhak funksional+ambient gatimi + 2 dhoma gjumi+2WC+depo+1ballkon+oborr i gjelberuar.

Kati i 2-te ka 3 dhoma gjumi, garderobe, 3ballkone, depo, verande dhe 3WC.

Vila eshte pjeserisht e mobiluar, e organizuar me shkalle te brendshme, eshte e pajisur me sistem ngrohje–ftohje chiller, oxhak funksional, ka oborr te gjelberuar, mundeson parking te mbyllur dhe te hapur ne oborr, me dokumenta te rregullta pronesie.

Cmimi 1.200.000 Euro.

Adresa :

Rruga e Vilave
Tirane

Qyteti : Tirane

Zona : Komuna Farke

Specifikime te tjera :

  • Parkim
  • Kondicioner
  • Hipoteke

Info Financiare :

Cmimi 1 200 000 €

Detajet :

Gjendja e prones Ndertim i Ri
Siperfaqe 788 m²
Dhoma 6
Banjo 6
Kati N/A
Nr i kateve 3
Hipoteke Po

Vendndodhja ne harte :

Na shkruani:

FaLang translation system by Faboba

 +355 4 4809606 +355 672053361

Rruga Sami Frasheri, Prane selise se LSI, zona Bllok, Tirane.

Email: tiranarealestate@gmail.com; Skype: tirana.real.estate