0 prona te gjetura

Shesim Apartament 2+1 ne Rr. Myslym Shyri, prane RIO Bar

ID : 610071105

Tirane, Shesim Apartament 2+1 ne Rr. Myslym Shyri, prane RIO Bar. Apartament 2+1+1WC+1blk, me siperfaqe 105m2, i shtruar ne pllake, ndodhet ne katin e 2-te nje pallati te ri, pa ashensor. Apartamenti eshte bosh, secila nga dhomat e gjumit eshte e bollshme, me ndarje paradhome dhe dhome, me dokumenta te rregullta pronesie.
Cmimi 100000 Euro.

Adresa :

Rruga Myslym Shyri
Tirane

Qyteti : Tirane

Zona : 7/1

Info Financiare :

Cmimi 100 000 €

Detajet :

Gjendja e prones Ndertim i Ri
Siperfaqe 105 m²
Dhoma 2
Banjo 1
Kati 2
Orientimi Veri Jug
Hipoteke Po

Vendndodhja ne harte :

Na shkruani:

FaLang translation system by Faboba

 +355 4 4809606 +355 672053361

Rruga Sami Frasheri, Prane selise se LSI, zona Bllok, Tirane.

Email: tiranarealestate@gmail.com; Skype: tirana.real.estate