0 prona te gjetura

Shesim Dyqan ne Bulevardin Gjergj Fishta, prane Ish Ekspozites

ID : 243071146

Tirane, Shesim Dyqan ne Bulevardin Gjergj Fishta, prane Ish Ekspozites. Ambient me siperfaqe 146m2, I shtruar ne parket, ndodhet ne katin perdhe te nje pallati te ri. Ambienti organizohet ne 1 hapesire dhe 2WC, ndodhet buze rruges kryesore, me mundesi reklamimi dhe dokumenta te rregullta pronesie.
Cmimi 4500 Euro/m2.

Adresa :

Bulevardi Gjergj Fishta
Tirane

Qyteti : Tirane

Zona : 7/1

Specifikime te tjera :

  • Hipoteke
  • Pamje nga rruga kryesore
  • Mundesi reklamimi

Info Financiare :

Cmimi 657 000 €

Detajet :

Gjendja e prones Ndertim i Ri
Siperfaqe 146 m²
Zyra 1
Banjo 2
Kati 0
Hipoteke Po

Vendndodhja ne harte :

Na shkruani:

FaLang translation system by Faboba

 +355 4 4809606 +355 672053361

Rruga Sami Frasheri, Prane selise se LSI, zona Bllok, Tirane.

Email: tiranarealestate@gmail.com; Skype: tirana.real.estate