0 prona te gjetura

Shesim Apartament 3+1 ne Rr. Teodor Keko, prane rrethrrotullimit tek Karburant Kastrati

ID : 061K163

Tirane, Shesim Apartament 3+1 ne Rr. Teodor Keko, prane rrethrrotullimit tek Karburant Kastrati. Apartament 3+1+3wc+1bll, me siperfaqe banimi 162m2, eshte i shtruar ne pllake dhe parket, ndodhet ne katin e 7-te te nje pallati te ri. Apartamenti eshte bosh, i pabanuar me pare.

Cmimi 650 Euro/m2.

Adresa :

Rruga Teodor Keko
Tirane

Qyteti : Tirane

Zona : Komuna Kashar

Specifikime te tjera :

  • Ashensor

Info Financiare :

Cmimi 105 000 €

Detajet :

Gjendja e prones Ndertim i Ri
Siperfaqe 162 m²
Dhoma 3
Banjo 3
Kati 7
Orientimi Veriperendim

Vendndodhja ne harte :

Na shkruani:

FaLang translation system by Faboba

 +355 4 4809606 +355 672053361

Rruga Sami Frasheri, Prane selise se LSI, zona Bllok, Tirane.

Email: tiranarealestate@gmail.com; Skype: tirana.real.estate