0 prona te gjetura

SHITJE / Apartament 2+1 ne Rrugen Shyqyri Brari, prane Kopshtit Botanik.

ID : A192F142

Tirane, Shesim Apartament 2+1 ne Rrugen Shyqyri Brari, prane Kopshtit Botanik. Apartamenti me siperfaqe 142m2, i organizuar ne 2 dhoma gjumi, 1 dhome ndenje, 2 wc dhe 2 ballkone. Prona ndodhet ne katin 2- te te nje pallati te ri, pjeserisht i mobiluar, me dokumenta te rregullta pronesie.

Cmimi 163000 Euro.

 

 

Adresa :

Rruga Shyqyri Brari
Tirane

Qyteti : Tirane

Zona : Komuna Farke

Specifikime te tjera :

  • Ashensor
  • I mobiluar
  • Kondicioner
  • Hipoteke

Info Financiare :

Cmimi 163 000 €

Detajet :

Gjendja e prones Ndertim i Ri
Siperfaqe 142 m²
Dhoma 2
Banjo 2
Kati 2
Orientimi Jugperendim
Hipoteke Po

Vendndodhja ne harte :

Na shkruani:

FaLang translation system by Faboba

 +355 4 4809606 +355 672053361

Rruga Sami Frasheri, Prane selise se LSI, zona Bllok, Tirane.

Email: tiranarealestate@gmail.com; Skype: tirana.real.estate