0 prona te gjetura

SHITJE / Apartament 2+1 ne Rrugen Todi Shkurti, prane Kompleksit Grand

ID : A191024086

Tirane, Shesim Apartament 2+1 ne Rrugen Todi Shkurti, prane Kompleksit Grand. Apartamenti me siperfaqe 86m2, i organizuar ne 2 dhoma gjumi, 1 dhome ndenje, 1 wc dhe 1 ballkon. Prona ndodhet ne katin perdhe te te nje pallati te vjeter, bosh, me dokumenta te rregullta pronesie.

Cmimi 70000 Euro.

 

Adresa :

Rruga Todi Shkurti
Tirane

Qyteti : Tirane

Zona : 2/4

Specifikime te tjera :

  • Hipoteke

Info Financiare :

Cmimi 70 000 €

Detajet :

Gjendja e prones Ndertim i Vjeter
Siperfaqe 86 m²
Dhoma 2
Banjo 1
Kati 0
Hipoteke Po

Vendndodhja ne harte :

Na shkruani:

FaLang translation system by Faboba

 +355 4 4809606 +355 672053361

Rruga Sami Frasheri, Prane selise se LSI, zona Bllok, Tirane.

Email: tiranarealestate@gmail.com; Skype: tirana.real.estate