0 prona te gjetura

SHITJE / Apartament 3+1 ne Rrugen Prokop Mima, prane Ish Kolegjit Kristal

ID : A190053160

Tirane, Shesim Apartament 3+1 ne Rrugen Prokop Mima, prane Ish Kolegjit Kristal. Apartamenti me siperfaqe 160m2, i organizuar ne 3 dhoma gjumi, 1 dhome ndenje, 2wc dhe 2 ballkone. Prona ndodhet ne katin e 7 -te te nje pallati te ri, e mobiluar, me dokumenta te rregullta pronesie.

Cmimi 152000 Euro.

 

Adresa :

Rruga Prokop Mima
Tirane

Qyteti : Tirane

Zona : 5/3

Specifikime te tjera :

  • Ashensor
  • I mobiluar
  • Kondicioner
  • Hipoteke

Info Financiare :

Cmimi 152 000 €

Detajet :

Gjendja e prones Ndertim i Ri
Siperfaqe 160 m²
Dhoma 3
Banjo 0
Kati 7
Hipoteke Po

Vendndodhja ne harte :

Na shkruani:

FaLang translation system by Faboba

 +355 4 4809606 +355 672053361

Rruga Sami Frasheri, Prane selise se LSI, zona Bllok, Tirane.

Email: tiranarealestate@gmail.com; Skype: tirana.real.estate