0 prona te gjetura

Shesim Vile 4 Kat ne Rr. Ali Shefqeti, prane rrethrrotullimit te Shkozes

ID : 078012574

Tirane, Shesim Vile 4 Kat ne Rr. Ali Shefqeti, prane rrethrrotullimit te Shkozes. Vile me siperfaqe totale ndertimi 574m2, eshte e shtruar ne pllake.

Kati 1-re i viles organizohet ne open space.

Kati i 2-te ka 1open space dhe 2 WC.

Kati i 3-te ka 2 dhoma gjumi, dhome ndenje, 1 WC dhe ballkon.

Kati i 4-rt ka 3 dhoma gjumi, dhome ndenje, 2 wc dhe 2 ballkone.

Vila eshte totalisht e mobiluar, e organizuar me shkalle te brendshme, eshte e pajisur me 5AC, mundeson parking te hapur, me dokumenta te rrregullta pronesie.

Cmimi 750000 Euro.

Adresa :

Rruga Ali Shefqeti
Tirane

Qyteti : Tirane

Zona : 1/2

Specifikime te tjera :

  • I mobiluar
  • Kondicioner
  • Hipoteke

Info Financiare :

Cmimi 750 000 €

Detajet :

Gjendja e prones Ndertim i Ri
Siperfaqe 574 m²
Banjo 5
Kati N/A
Nr i kateve 4
Orientimi Lindje Perendim
Hipoteke Po

Vendndodhja ne harte :

Na shkruani:

FaLang translation system by Faboba

 +355 4 4809606 +355 672053361

Rruga Sami Frasheri, Prane selise se LSI, zona Bllok, Tirane.

Email: tiranarealestate@gmail.com; Skype: tirana.real.estate